Bilim Kutusu Stem Discovery Week Etkinliği

Stem Discovery Week 2018

DNA‘nın gizemli dünyasına yolculuk yapıyoruz! STEM Discovery Week kapsamında düzenleyeceğimiz „Dünya DNA Günü Etkinliği“ 24 Nisan tarihinde, saat 19:00 ile 21:00 arasında Ankara TOBB-ETÜ Sosyal Tesisleri‘nde gerçekleşecek. Eğitim, sunum, tanıtım ve atölyelerin yer alacağı etkinliğimize, tüm bilim meraklısı çocukları ve ebeveynleri bekliyoruz. Etkinlik boyunca ekibimiz ile tanışabilir, Bilim Kutusu‘nu daha yakından tanıyabilirsiniz.

Etkinlik süresince:

  •  DNA nedir ve origami DNA sunumu ve DNA’nın tarihçesi hakkında bilgiler vereceğiz,
  • Dünya DNA Gününü kutlayacağız.
  • 2 ayrı oturumda DNA Atölyesi Çalışması gerçekleştireceğiz.

Etkinliğimiz ücretsizdir. Kısıtlı sayıda kontenjan bulunmaktadır. Lütfen aşağıdaki formu doldurarak kaydınızı tamamlamayı unutmayınız. Kayıt sonrasında bilgilendirme e-postası ulaşacaktır.

Atölyelerde yaptığımız deneyleri yıl boyu evinizde de yapabilmek için standımızda kutu içeriklerimizi inceleyebilir, detaylı bilgi alabilir ve Bilim Kutusu‘na abone olabilirsiniz. Böylece evde de çocuklarınızla bilime kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

Kayıt Formu

KONTENJANLARIMIZ DOLMUŞTUR ?
Gelecek etkinliklerden erken haberdar olmak için e-posta bültenizimize abone olmayı ya da site bildirimlerini açık tutmayı unutmayın. Bol bilimli günler dileriz.

Tüm Stem Discovery Week Etkinlikleri