Gelin STEM&MAKER Fuarında bulaşalım!

MAKER Fuarı

STEM & Maker Fest/Expo 2017 ve 3. Öğretmenler Konferansı

Bu haftasonu “STEM & Maker Fest/Expo 2017 ve 3. Öğretmenler Konferansı”nda yerimizi alıyoruz. Ekip olarak bulunacağımız STEM MAKER Fuarı’nda iki atölye grubu gerçekleştireceğiz. Aynı zamanda çekilişlerle hediyeler dağıtacağız.

MAKER fuarı

Ücretsiz Abonelik Hediyeleri ve Deney Etkinlikleri

Ekip olarak fuarda standımızda sizlerle deneyler gerçekleştireceğiz. Ayrıca evde bilim için püf noktalarını göstereceğiz.  Bunun yanı sıra fuar katılımcılarına özel ücretsiz çekilişle 12 aylık 6 aylık ve 1 aylık bilim kutusu abonelikleri de hediye edeceğiz.

MAKER Fuarı

Sadece bunlarda değil tüm ziyaretçilerimize özel indirim avantajı da sağlıyoruz! 09-10 Eylül 2017 tarihlerinde Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kongre Merkez’nde gerçekleşecek etkinlikte, konuklarımıza özel olarak %15 indirim kupunları da hediye edeceğiz!

Siz de Çocuğunuzla Bilim Kutusu’nu inceleyin

İki atölye çalışması, çekilişler ve standımızda bilimsel deneylerle yerimizi alacağımız etkinlikte, ekibimizle tanışmaya, Bilim Kutusu’nu incelemeye davet ediyoruz. Kutularımızla birlikte deneylerimizi de sergileyeceğimiz fuarda ayrıca hemen aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Etkinlik detayları için : https://www.facebook.com/events/811577585678616