Gelin Kayseri Bilim Şenliğinde Buluşup Bilim Yapalım!

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Kayseri Bilim Şenliği’ne deneylerimiz ve atölyelerimizle biz de katılıyoruz. Kayseri Bilim Şenliği 29-30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde saat 10:00 ile 16:30 arasında arasında Kayseri Bilim Merkezi’nde gerçekleşecek. Herkese açık ve ücretsiz olan bu etkinlikte ekibimizle birlikte sizlerle buluşmak ve deneyler yapmak üzere bekliyoruz.

Standımızda yapacağımız etkinlikler ve sürprizler :
Bilim Kutusu’yla tanışıyoruz!
  • Kendi DNA’m Deneyini yapıyoruz!
  • Süt Ebrusu ve Renklerle Dans deneylerini yapıyoruz!
  • Kutuları inceliyoruz
  • Şenliğe özel indirimlerden faydalanıyoruz!

kayseri bilim şenliğiEtkinlik kapsamında Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Astronomi, Biyomimetrik, Kriptoloji, Kriminoloji, Robotik gibi bilim dallarında ve Sanat alanında birbirinden eğlenceli etkinlikler, oyunlar, sahne şovları, bilimsel gösteriler, deneyler ve atölyeler bilim meraklısı çocukları ve ailelerini bekliyor olacak. Bilim Şenliği’nin amacı çocuklara eğlenceli aktivitelerle bilimi tanıtmak ve hayatlarına kazandırmak.

Bilimsel deneyBiz de Bilim Kutusu ve ekibi olarak birbirinden farklı atölyeleri barındıran etkinlikte yerimizi alacağız. Bilim Kutusu içerikleri olan, Fizik, Kimya, Biyoloji, Astronomi alanlarındaki atölyelerimiz, deneylerimiz ve etkinliklerimizle birlikte bilim serüvenine katılmak için sizleri de tanışmaya bekliyoruz. Atölyelerde yaptığımız deneyleri yıl boyu evinizde de yapabilmek için standımızda kutu içeriklerimizi inceleyebilir, detaylı bilgi alabilir ve abone olabilirsiniz. Ayrıca Kayseri Bilim Şenliği’ne özel indirim kuponlarımızla konuklarımıza özel indirimlerimiz olacak. Böylece evde de çocuklarınızla bilime kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

#haydişenliğe

#bilimleeğlen

#kayseribilimmerkezi